Профіль
Вiдновити пароль
Кошик (0)

ПНД-НД: 10:30 - 17:00
063 735 54 02 (Viber, Telegram)
048 714 86 86
Замовити дзвінок

Усі поля обов'язкові для заповнення




Приклад: +38(097)261-03-14
Валюта:

Гарантійні зобов

 За два з половиною десятиліття роботи наших магазинів, ми накопичили величезний досвід у виборі партнерів-постачальників та виробників музичного обладнання та інструментів. 

Результатом є мінімізація зверненнь наших клієнтів з питання ремонтів, заміни неякісного товару. Гарантійні терміни на різні групи товарів від 12 до 120 (!) місяців надаються нашим підприємством та офіційними постачальниками. 

На жаль буває виключення з правил, тому іноді ми бачимо сумні обличчя клієнтів, які принесли в магазин улюблений девайс, що вийшов з ладу.

 Отже, Ваші дії: 

Для ремонту або заміни товару вам необхідно звернутися в магазин "Музична Лавка". Спеціалісти технічного відділу усунуть проблему протягом декількох діб або порекомендують менеджерам відправити обладнання до авторизованого сервісного центру виробника. 

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті в разі: 

  • Порушення митного законодавства при переміщенні продукта*
  • порушення схоронності гарантійних пломб; 
  • наявності механічних та інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб; 
  • несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій і компонентів товару, зміни конструкцій або схеми товару; 

неправильного заповнення гарантійного талона; якщо серійний або IMEI номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

   Також слід врахувати, що поверненню та обміну за законодавством України не підлягають деякі групи музичних інструментів (духові, губні гармоніки, інше) та аксесуари до них.

Товари, переміщені з країн Євросоюзу і США без належного в таких випадках митного оформлення, не підлягають гарантійному обслуговуванню і післягарантійного ремонту та не приймаються більшістю авторизованих сервіс-центрів.