Профіль
Вiдновити пароль
Кошик (0)

ПНД-СБТ: 10:00 - 18:00
Неділя: 11-00- 17-00
063 735 54 02 (Viber, Telegram)
048 714 86 86
Замовити дзвінок

Усі поля обов'язкові для заповнення
Приклад: +38(097)261-03-14
Валюта:

Підсилювач для електроакустичних гітар

 AC-22LX - акустичний підсилювач , який пропонує вам неперевершений досвід гри з повним зануренням у творчі процеси.

Ось деякі ключові особливості цього пристрою:

  • Інноваційна функція Air Feel: Вона відтворює налаштування стереомікрофонів, створюючи надихаючий акустичний звук із глибиною, об’ємом і природним резонансом.
  • Компактний дизайн: AC-22LX має невеликий, зручний для перенесення корпус з двома спеціально розробленими 5-дюймовими двоконусними динаміками.
  • Гітарно-інструментальний канал: З трьохсмуговим еквалайзером і виділеними ефектами реверберації та хору.
  • Мікрофонний канал: З входом XLR, фантомним живленням, двосмуговим еквалайзером і спеціальним ефектом реверберації.
  • П’ять налаштувань Air Feel: Ви можете вибрати різні налаштування, такі як Dry, XY, AB, ORTF і Mid-Side.
  • 15 пам’яті для зберігання та виклику звукових налаштувань: Зручно для зберігання ваших улюблених налаштувань.
  • Вбудований ритм-бокс з 15 патернами: Додайте ритму до своєї гри.
  • USB-аудіоінтерфейс з Loopback: Для запису та прямої трансляції.
  • Програма AC-22LX Editor: Для глибокого редагування звуку.

Завантажте відповідний редактор для вашої операційної системи та насолоджуйтеся преміальним акустичним звуком свого інструменту! 

Преміальне підсилення для акустичних струнних інструментів

AC-22LX забезпечує дивовижно природне відтворення звуку в портативному стереопідсилювачі. Компактний і привабливий корпус оснащений двома спеціальними двоконусними динаміками, що забезпечують широкі стереотони для домашньої гри. Від електроакустичної гітари до укулеле, скрипки, банджо та інших струнних інструментів, оснащених звукознімачами, AC-22LX і Air Feel забезпечують неперевершений персональний досвід підсилення для серйозних акустичних виконавців.

Захоплення природного акустичного звуку

Багато елементів сприяють насиченому, складному звучанню акустичних струнних інструментів, включаючи резонанси деки. Під час запису використовуються стереомікрофони, щоб зафіксувати цей комбінований звук разом із навколишньою атмосферою кімнати. Досвідчений звукорежисер ретельно розташовує мікрофони, створюючи правильний баланс для пісні або стилю гри. 

На жаль, інструментальні мікрофони не є практичними для більшості ситуацій через зворотний зв’язок та інші проблеми. Технологія Air Feel в AC-22LX стирає ці обмеження, вперше привносячи автентичний звук студійного мікрофона в акустичне підсилення.

Багатовимірний тон із відчуттям повітря

Народжений в результаті інтенсивних досліджень звуку BOSS і передових технологій обробки, Air Feel перетворює звук звукознімача з акустичною насиченістю і об'ємністю, неможливими досі. Просто підключіть пристрій до мережі та насолоджуйтесь природним акустичним характером свого інструменту на гучності виконання, не потребуючи мікрофонів та навичок аудіотехніки.

Air Feel Types Dry

— необроблений тон, який підсилює прямий звук звукознімача.

XY — відтворює техніку збігу пари, яка використовує два мікрофони, розміщені за схемою XY. Цей сфокусований стереозвук забезпечує хороший баланс між струнами та резонансом тіла, що робить його ідеальним для ритмічного удару акордів і приглушеної гри.

AB — відтворює техніку рознесеного парного мікрофона для широкого стереозвуку з природно розширеним акустичним резонансом. Ця велика, повноцінна презентація чудово підходить для стилів соло-гітари та перебирання пальців.

ORTF — ця особлива техніка стереомікрофона поєднує в собі елементи підходів XY та просторової пари. Він видає сфокусований тон з підвищеною глибиною і резонансом тіла.

Середня сторона — ця класична техніка створює чітко окреслений звук із широким стереопоширенням. Це додає відчуття дистанції, забезпечуючи гарне поєднання ансамблю з вокалом та іншими інструментами.

Потужні інструменти для формування звуку

Поряд з п'ятьма налаштуваннями Air Feel, канал «Гітара/інструмент» AC-22LX має трисмуговий еквалайзер, а також реверберацію та комбіновані ефекти реверберації/хорусу для додаткової просторової глибини. Мікрофонний канал XLR має фантомне живлення для конденсаторних мікрофонів, а також двосмуговий еквалайзер і спеціальний ревербератор для незалежної обробки. Завдяки 15 вбудованим пам'яттю ви можете зберігати та викликати налаштування для різних пісень та інструментів. Редактор AC-22LX забезпечує ще глибший контроль, дозволяючи змінювати типи реверберації, отримувати доступ до детальних параметрів ефектів та багато іншого.

Вбудовані ритми

AC-22LX оснащений вбудованим ритм-боксом, щоб пожвавити тренування та покращити живі виступи. П'ять типів інструментів включають ударні та повні звуки ударної установки, всі вони наповнені просторовою технологією BOSS, яка наповнює навколишній простір яскравою ритмічною енергією. Виберіть один із 15 різних візерунків, а потім створіть ідеальний грув за допомогою кнопки темпу натискання. А якщо вам потрібно щось, крім вбудованих виборів, ви можете налаштувати шаблони за допомогою 119 варіацій у редакторі AC-22LX.

Виконуйте, записуйте та транслюйте

Завдяки універсальному аналоговому з'єднанню та USB-з'єднанню ви можете надсилати звуковий сигнал AC-22LX у систему звукозапису, диктофон або програму для потокового передавання з обробкою Air Feel та просторовими ритмічними тонами. Виступайте на будь-якому майданчику, від невеликих клубів до концертних сцен. Записуйте акустичні доріжки з природним звучанням у DAW без клопоту, пов'язаного з використанням мікрофонів. Або транслюйте виступи в прямому ефірі безпосередньо на свої канали в соціальних мережах. Аналоговий лінійний вихід підтримує роботу в моно або стерео, а USB-з'єднання має зручну функцію Loopback для моніторингу звуків з комп'ютера.

Розширений контроль продуктивності

Існує безліч доступних варіантів для розширення можливостей AC-22LX. Роз'єм на задній панелі підтримує до двох педальних перемикачів, забезпечуючи доступ до ритмічного старту/зупинки, керування бортовим лупером та інших функцій, які можна призначити в редакторі AC-22LX. Встановлення подвійного адаптера Bluetooth® Audio MIDI відкриває ще більше можливостей завдяки бездротовому підключенню. Керуйте додатковими функціями за допомогою бездротової MIDI-педалі експресії EV-1-WL або бездротового ножного перемикача FS-1-WL. Транслюйте музику з мобільного пристрою через бездротове з'єднання та грайте разом із нею. Або використовуйте версію редактора для iOS/Android для керування параметрами без кабелю.


Матеріали від компанії BOSS для вивчення: 

ПОВНИЙ ПОСІБНИК З ПІДСИЛЮВАЧІВ ДЛЯ АКУСТИЧНИХ ГІТАР

ПОСІБНИК З ПЕДАЛЕЙ ЕФЕКТІВ АКУСТИЧНОЇ ГІТАРИ ТА СИГНАЛЬНОГО ЛАНЦЮГА