Профіль
Вiдновити пароль
Кошик (0)

Телефонуйте з 09-00 до 19-00
з понеділка по суботу
(048)714 86 86
(063)735 54 02
Замовити дзвінок

Усі поля обов'язкові для заповнення
Приклад: +38(097)261-03-14
Валюта:

Гарантійні зобов'язання

 За майже два десятиліття роботи наших магазинів, ми накопичили величезний досвід у виборі партнерів-постачальників та виробників музичного обладнання та інструментів. 

Це мінімізує звернення наших клієнтів з питання ремонтів або заміни неякісного товару. Гарантійні терміни, надані нами і нашими постачальниками на багато груп товарів перевищують 12 і навіть 24 місяці! 

 Але завжди буває виключення з правил, тому іноді ми бачимо сумні обличчя клієнтів, які принесли в магазин улюблений девайс, що вийшов з ладу.

 Отже, Ваші дії: 

Для ремонту або заміни товару вам необхідно звернутися в магазин "Музична Лавка". Наші техніки чи усунуть проблему протягом доби, або порекомендують менеджерам відправити обладнання до авторизованого сервісного центру виробника. 

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті в разі: 

  • порушення схоронності гарантійних пломб; 
  • наявності механічних та інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб; 
  • несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій і компонентів товару, зміни конструкцій або схеми товару; 
  • неправильного заповнення гарантійного талона; якщо серійний або IMEI номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.                                                                                                                                                                 Але не слід ставитися до цих вимог з фанатичною серьозністю, за фактом ремонтується майже все, навіть таке:                                                                                          Також слід врахувати, що поверненню та обміну за законодавством України не підлягають деякі групи музичних інструментів (духові, губні гармоніки, ін) та аксесуари до них.