Профіль
Вiдновити пароль
Кошик (0)

ПНД-ПТН: 10:00 - 18:00
СБТ- НД: 10:00 - 17:00
063 735 54 02(вайбер)
048 714 86 86
Замовити дзвінок

Усі поля обов'язкові для заповнення
Приклад: +38(097)261-03-14
Валюта:

Гарантійні зобов

 За майже два десятиліття роботи наших магазинів, ми накопичили величезний досвід у виборі партнерів-постачальників та виробників музичного обладнання та інструментів. 

Це мінімізує звернення наших клієнтів з питання ремонтів або заміни неякісного товару. Гарантійні терміни, надані нами і нашими постачальниками на багато груп товарів перевищують 12 і навіть 24 місяці! 

 Але завжди буває виключення з правил, тому іноді ми бачимо сумні обличчя клієнтів, які принесли в магазин улюблений девайс, що вийшов з ладу.

 Отже, Ваші дії: 

Для ремонту або заміни товару вам необхідно звернутися в магазин "Музична Лавка". Наші техніки чи усунуть проблему протягом доби, або порекомендують менеджерам відправити обладнання до авторизованого сервісного центру виробника. 

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті в разі: 

  • Порушення митного законодавства при переміщенні продукта*
  • порушення схоронності гарантійних пломб; 
  • наявності механічних та інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб; 
  • несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій і компонентів товару, зміни конструкцій або схеми товару; 

неправильного заповнення гарантійного талона; якщо серійний або IMEI номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

   Також слід врахувати, що поверненню та обміну за законодавством України не підлягають деякі групи музичних інструментів (духові, губні гармоніки, ін) та аксесуари до них.

Товари, переміщені з країн Євросоюзу і США без належного в таких випадках митного оформлення, не підлягають гарантійному обслуговуванню і післягарантійного ремонту і не можуть бути прийняті більшістю авторизованих сервіс-центрів.